Ուսանողների բլոգներ

Հիմնական կրթության 1.1 կուրս

  1. Միլենա Աղայան (Նախադպրոցական կրթություն)
  2. Միլենա Գասպարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  3. Հռիփսիմե Պուչինյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  4. Անի Հարությունյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  5. Նունե Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  6. Ֆլորա Աճեմյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  7. Անգելինա Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  8. Ազգանուշ Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Հասմիկ Քերոբյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Լիլիա Ռուստամյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Քրիստինե Թովմասյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  12. Ջուլիետտա Հովհաննսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  13. Սարգիս Վարդանյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  14. Մերի Պետրոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  15. Աստղիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  16. Լաուրա Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  17. Անահիտ Աբգարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  18. Անի Բարսեղյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  19. Արևիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  20. Միլենա Կիրակոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  21. Աիդա Պոչիկյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  22. Մարիամ Շախվերդյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  23. Անգելինա Դադյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  24. Էլեն Աբրահամյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  25. Քնար Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)
  26. Նելլի Միսկարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

Հիմնական կրթության 1.2 կուրս

  1. Օկսանա Հարությունյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  2. Ժիրայր Ղարիբյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  3. Արամ Աբաջյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  4. Միքայել Մաթևոսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  5. Վահագն Ավագյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  6. Վլադիմիր Կարոյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  7. Մոնա Իսահակյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  8. Գոռ Չարվադարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  9. Արուսյակ Ավետիսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  10. Ջուլյա Բաղդասարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  11. Մերի Զաքարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  12. Արման Գրիգորյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  13. Էրիկ Գևորգյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  14. Լուսինե Եսայան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  15. Դիանա Բարսեղյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  16. Ռոբերտ Գագինյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)
  17. Համլետ Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)
  18. Անահիտ Գաբրիելյան (Լուսանկարչական գործ)
  19. Լիլիա Ղուլյան (Լուսանկարչական գործ)
  20. Արևիկ Փիլիպոսյան (Լուսանկարչական գործ)
  21. Լիլիթ Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)

Հիմնական կրթության 1.3 կուրս

  1. Անահիտ Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  2. Էլեն Գասպարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  3. Անահիտ Ուլիխանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  4. Մերի Հովեյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  5. Էլմիրա Բասմարջյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  6. Եվգենյա Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  7. Նաիրա Ղազարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  8. Շուշանիկ Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  9. Վարդիթեր Ղարիբյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  10. Անի Թադևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)
  11. Հակոբ Թորոսյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  12. Կարինե Ղուլյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)
  13. Արմեն Խաչատրյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  14. Գոռ Մարտիրոսյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  15. Գևորգ Ներսեսյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  16. Վասակ Տումանեան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  17. Ավետիք Ալեքսանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  18. Լևոն Միքայելյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  19. Արթուր Ենոքյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  20. Գևորգ Սիմոնյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  21. Սարգիս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)
  22. Ալեքս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

Հիմնական կրթության 2.1 կուրս

  1. Էմմա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  2. Լուիզա Մելոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  3. Միլենա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  4. Սեդա Գևորգյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  5. Սիլվա Ալոյան(Նախադպրոցական կրթություն)
  6. Տաթևիկ Հովսեփյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  7. Նարինե Մակարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  8. Քնարա Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  9. Լիանա Մելիքսեթյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  10. Վերժինե Կագարյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  11. Ալինա Դավթյան (Նախադպրոցական կրթություն)
  12. Անդրանիկ Սադաղյան (Զբոսաշրջություն)
  13. Նինել Աղանյան (Զբոսաշրջություն)
  14. Անի Պետրոսյան (Զբոսաշրջություն)
  15. Արփի Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)
  16. Դանիել Գաբրիելյան (Զբոսաշրջություն)
  17. Ժաննա Մկրտչյան (Զբոսաշրջություն)
  18. Լիլիթ Թևոսյան (Զբոսաշրջություն)
  19. Նատալի Հովհաննիսյան (Զբոսաշրջություն)
  20. Ռուզան Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)
  21. Լիլիթ Աբրահամյան (Զբոսաշրջություն)

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s